خویش و بیگانه

تابلوی زیر بر اساس بیت زیر و  از کتاب رندی و زاهدی نوشته شده است.

وقتی که دل و دیده کند راز تو فاش

بیگانه کجا محــــــــــرم اسرار شود

/ 7 نظر / 27 بازدید
ابراهیم طاهرزاده

ای هنرور خط و خال کلک تو دیده نواز // زخمه هایت زخمه بر تار دل صاحبدلان // مهندش کورش آزادی رفیقی شفیق و هنرمندی خلیق است . مدیریت وبلاگ " فرهنگ تویسرکان " با ایشان است . خوش نویسی بیت مذکور نمونه ای از کارهای چشم نواز این مرد هنرور است . برای آشنایی بیشتر از وبلاگ ارزشمند و پر طرفدارایشان " کلک و زخمه " دیدن فرمایید .

مینا

سلام آقای طاهر زاده- وبلاگ خیلی خوبی دارید.این بیت هم عالی است ابیات و اشعار انتخاب شده شما و آنهایی که سروده ی شما هستند بسیار خوب و پرمعنا هستند. ممنون و سپاسگزارم

کاظم کیوان

دوست گرامی ، آقای طاهرزاده : تک بیت عمیق شما با خط زیبای آقای آزادی روح افزا و چشم نواز است . چه موهبتی بود که با اشاره ی شما به وبلاگ «کلک و زخمه » رفتم واز این دریچه به آن باغ پر گل و ریحان نظری انداختم. زیبایی تابلوهای شکسته نستعلیق و صدای دلنواز سه تار و سنتور آقای آزادی و نوشته های روان و پژوهش های جالب ایشان در زمینه ی موسیقی، سازها و خوشنویسی چنان دامنم از دست ببرد که ساعت ها نتوانستم از آن ها چشم بردارم. الحق که آقای کورش آزادی هم مهندسی لایق و هم هنرمندی جامع الاطراف است. برای شما ودوست هنرمندتان سلامتی و شادی آرزو می کنم.

ابراهیم طاهرزاده

دوست خوب و دیرین آقای کیوان، در باره نظر شما در مورد مهندس کورش آزادی فقط می توانم بگویم " جانا سخن از زبان ما می گویی ".

کورش آزادی

نوشتن کلام افراد بزرگ و سخنان شیوای ادیبان و متفکرین به خط شکسته کار آسانی است درقیاس با ترکیب معنا دار و هدفند اندیشه های ناب. آقای طاهر زاده سالهاست این حقیر را مورد مرحمت بزرگوارانه خود قرار می دهند با وجودی که براستی هیچ نداشته ام. برای این مرد مهربان و عزیز از درگاه خداوند بزرگ شادکامی آرزو می کنم.

ابراهیم طاهرزاده

حافظ : هر صبح و شام قافله ای از دعای خیر // در صحبت شمال و صبا می فرستمت

مهربانی

سلام بر استاد گرامی من از اعضا انجمن شعرای اراک هستم از وبلاگ شما خیلی بهره بردم عالی بود ممنون