نوآوران سرفراز

 
     
نرگس کارشناس         
 
 
                         
 
فرزانه ترکاشوند
 
 
 
    مدال برنز، ژنو( سویس )، سال 89        مدال نقره، ورشو( لهستان )، سال 90
    و مدال دیگری با همین طرح سال 89
 

 
مدال برنز، استکهلم( سوئد ) سال 90
 
   " شکر  خدا   که  از  مدد  بخت کار ساز   
     بر حسب آرزوست همه کار و بار دوست "  
   خانم نرگس کارشناس، و خانم فرزانه ترکاشوند( دانشجویان رشته بیولوژی )، نوآوران و پژوهشگرانی هستند در زمینه های مکانیک، برق، الکترونیک، و پزشکی.
   در چند دوره از مسابقات خوارزمی، به اشتراک رتبه هایی کسب نموده، و در چند مسابقه و المپیاد شرکت داشته اند که از آن جمله می توان، فن آوری زاگرس، المپیاد انگلستان، جشنواره کیش، و بنیاد نخبگان شیراز را نام برد.
   خانم ترکاشوند و خانم کارشناس در جشنواره های بین المللیِ برگزار شده در لندن، استانبول، ژنو، استکهلم، و ورشو  شرکت کرده، و موفق به کسب سه مدال برنز، و یک مدال نقره شده اند.
  این دو جوان نوآور تویسرکانی با ارائه طرح پانسمان ضد عفونی و منعقد کننده خون به صورت تمام گیاهی، در جشنواره استکهلم سوئد مدال برنز کسب کرده اند و از کشور انگلستان مجوزِ ثبت اختراع جهانی به دست آورده اند.
/ 2 نظر / 44 بازدید
مهدی درویش

با سلام احتراما در راستای یاری رسانی هر چه بهتر به ایتام تویسرکانی و در جهت جذب حداکثری حامیان و خیرین ، نیاز به یاری شما بزرگان داریم . لذا خواهشمند است در صورت امکان وبلاگ صندوق را در لینک خویش ثبت و اخبار مرتبط با صندوق را در صفحات سایت متبوع تان منعکس فرمایید . http://darvish1351.blogfa.com با تشکر

هيچكس

سلام براي اين عزيزان همشهري نهايت موفقيت رو آرزومندم و اگه كمكي از ما ساخته باشه در خدمتيم[گل]