تجلیل از ادیب گرانقدر جناب آقای طاهرزاده

مدتها بود که در فکر تجلیل از استاد گرانقدر ، جناب آقای طاهر زاده بودم . با انتخاب یکی از اشعار این ادیب گرانقدر برای نوشتن تابلـوی خوشنویسی و به انجام رساندن کار نوشتن این تابلو مقدمه ای برای برگزاری این مراسم ایجاد گشت .

با کمک دوستان گــــــرامی و مهربانی چون آقای علیرضــــا سوری ، خانم سلیمه آیینه ، آقای مهدی صــــابونی ، آقای حبیب الله نوری ، خانم اکرم عبدالمنافی ، آقای علی سلیـــمی ، آقای محمد موسوی ، آقای هومن بصیری ، آقای سعید اســـــدی ، خانم بهاره نوری صفـــــا ، آقای جعفر آیینه ، خانم معصومه میر معینی مجلـس بزرگداشت و تجلیل از این ادیب فرزانه در پنجشنبه 17 مهر ماه برگزار گردید . مهربان معلم و استاد فرزانه ی ما ، جناب آقای طاهر زاده سالهای زیادی است که محفل ادبی – هنری خود را با عیار بالا حفظ کرده اند و براستی شمع فروزان مجالس ادبی و هنری می باشند. خرسندی افزون من از استقبال دوستان گرانقدرم در اهتمام برگزاری جشن بود که به نیکی و مهر به انجام رسید. امیدوارم روشن رای مرد مهربان ، جناب آقای طاهر زاده پاینده باشند و در سلامت کامل به تدریس و تحقیق خود ادامه دهند.

 

در پایان از حضور دوستان فرهیخته و هنرمندم آقای مجتبی برمک ، آقای فرزاد محمد ظاهری ، آقای حسین درویشی ، آقای الهی ، آقای اکبری ، آقای رزاقی در مجلس تجلیل استاد طاهر زاده، بطور ویژه تشکر می کنم و از خدای بزرگ سلامتی و سعادت تمامی عزیزان را خواهانم .

کورش آزادی 19 مهر ماه 1393

/ 12 نظر / 185 بازدید
نمایش نظرات قبلی
معصومه بیات

خوشحالم که از استاد گرامی و شمع محفل ادبی انجمن تجلیل به عمل آمده است حیف که خبر دار نشدم . روزت مبارک استاد عزیزم

ابراهیم طاهرزاده

" چگونه سر ز خجالت برآورم برِ دوست // که خدمتی به سزا برنیامد از دستم "

فضلعلی

[گل]با سلام و تهیت آقای طاهر زاده از یگانه معلمین دلسوز و فرهیخته ادبیات هستند که برای ما و انجمن ادبی زحمات زیادی کشیده اند.سلامت باشید ای استاد عزیز

میر معینی

عالی بود درود بر جناب آقای طاهر زاده

نيلوفر

جناب آقاي طاهر زاده استاد گرانقدر و فرهيخته توفيق روز افزون شما را از درگاه احديت آرزومندم .[گل][خداحافظ][گل]

مهدی صابونی

از همه ی دوستانی که در مراسم بزرگداشت استاد ادب و اخلاق و مرد مهربانی و ایثار شرکت کردند کمال تشکر را داریم

ندا آقا بابایی

استاد دوست داشتنی آقای طاهر زاده درود بر شما بخاطر تمام خوبی هایی که در حق انجمن ادبی دارید. حیف است که انسان بزرگی مانند شما فقط در انجمن های این شهر فعالیت کند.

سید خلیل میرزاجانی

انصافا خیلی عالی بود... استاد طاهرزاده تبریک میگم و از همه اسانید بزرگواری که این بزرگداشت و برگزار کردن متشکرم....یاحق

محسن شریفی

درود وسلام براستاد فرزانه جناب طاهرزاده که از مفاخر تویسرکان می باشندودرودبر دوست هنرمند و گوهرشناس جناب آقای آزادی که مقدمات تجلیل از استادرا فراهم کردند به همه شما عزیزان افتخار میکنیم

محمد

عالی بود با تشکر یه همشهری